Reklama
Reklama

Kto rozpoznaje włamywacza? Policja prosi o pomoc

Kto rozpoznaje mężczyznę? foto: Policja Kto rozpoznaje mężczyznę? foto: Policja

Zamojscy policjanci poszukują mężczyzny, który włamał się do dwóch domów jednorodzinnych w Sitańcu Wolica. Stróże prawa sporządzili portret pamięciowy sprawcy. Jeżeli ktoś go rozpoznaje proszony jest o kontakt z zamojską policją pod nr tel. (84) 677-14-17 lub (84) 677-14-22.

Do włamań doszło 13 września tego roku.

- Sprawcy włamali się do dwóch domów. W wyniku prowadzonych czynności policjanci ustalili, że włamania dokonane były przez te same osoby. Sprawców najprawdopodobniej było trzech, byli to mężczyźni. W jednym przypadku do mieszkania weszli przez drzwi balkonowe, w kolejnym przez okno kuchenne. Z obu domów zabrali sprzęt komputerowy, złotą biżuterię oraz pieniądze. Po włamaniu odjechali z miejsca zdarzenia samochodem marki Skoda lub Honda w ciemnym kolorze - informuje Dorota Krukowska Bubiło z zamojskiej jednostki.

Policjanci ustalili wizerunek jednego ze sprawców. Osoby, które rozpoznają mężczyznę z portretu pamięciowego, proszone są o kontakt z Komendą Miejską Policji w Zamościu przy ul. Wyszyńskiego 2, lub kontakt telefoniczny pod nr tel. (84) 677-14-17 lub (84) 677-14-22.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us