Reklama

Włamał się do naczepy, został zatrzymany na gorącym uczynku

Włamał się do naczepy, foto: archiwum Włamał się do naczepy, foto: archiwum

Na gorącym uczynku zatrzymany został mężczyzna, który włamał się do naczepy zaparkowanego samochodu ciężarowego. Podejrzanie zachowującego się mężczyznę zauważył policjant będący już po służbie. O swoich przypuszczeniach powiadomił kryminalnych, którzy pełnili służbę na terenie Zamościa.

- W sobotni wieczór policjant Wydziału Kryminalnego będąc już po służbie na parkingu przy ul. Wyszyńskiego zauważył mężczyznę, który stał na podeście przy wejściu do samochodu marki Mann. Nieznajomy energicznie kopał w drzwi naczepy zamontowanej na pojeździe. Kiedy zaniepokojony policjant poinformował o swoich podejrzeniach kolegów będących w służbie, ten zdążył uszkodzić drzwi naczepy i wejść do wnętrza. Duże było jego zdziwienie, gdy chwilę później pojawili się na miejscu funkcjonariusze - informuje Dorota Krukowska Bubiło z zamojskiej jednostki policji. 

Policjanci ustalili, że samochód, do którego włamał się 46-latek wykorzystywany jest przez właścicieli do prowadzenia działalności gospodarczej. W pojeździe znajdowały się wartościowe przedmioty. Na szczęście włamywacz nie zdążył nic zabrać. Uszkodzone zostały jedynie drzwi do ciężarówki oraz kłódka.

46-latek bez stałego miejsca zameldowania był pijany, badanie wykazało prawie 2,5 promila alkoholu w jego organizmie. Zatrzymany mężczyzna został osadzony w policyjnym areszcie. Za kradzież z włamaniem kodeks karny przewiduje karę pozbawienia wolności nawet do 10 lat.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us