Reklama
Reklama

Kradzież na terenie budowy

Stróże prawa ustalili, że kradzieży dokonał 58-letni mieszkaniec gminy Zamość, foto: archwium Stróże prawa ustalili, że kradzieży dokonał 58-letni mieszkaniec gminy Zamość, foto: archwium

Policjanci z Zamościa ustalili sprawcę kradzieży rury przepustowej wartej ponad 1100 złotych. Kradzież miała miejsce na placu budowy w miejscowości Chyża. Skradzione mienie wróciło do właściciela.

- W środę właściciel firmy budowlanej, która wykonywała przebudowę chodnika w miejscowości Chyża poinformował zamojską policję, że z terenu budowy została skradziona rura przepustowa PCV z kołnierzem o długości 6 metrów i średnicy 60 cm. Wartość jej oszacowano na kwotę ponad 1100 zł. Pracownicy dzień wcześniej nie zdążyli jej zamontować. Położyli więc ją na terenie niezamieszkałej i nieogrodzonej posesji mieszczącej się tuż obok terenu budowy. Kiedy rano w środę ponownie przystąpiono do wykonywania przebudowy chodnika, pracownicy zauważyli, że brakuje rury. Właściciel firmy o kradzieży powiadomił policję - relacjonuje Dorota Krukowska Bubiło z zamojskiej jednostki policji.

Stróże prawa ustalili, że kradzieży dokonał 58-letni mieszkaniec gminy Zamość. Skradzione mienie wróciło do właściciela. Sprawcy przedstawiono już zarzuty, przyznał się do kradzieży i dobrowolnie poddał karze.

1 komentarz

  • ^_^
    ^_^ niedziela, 08 październik 2017 17:57 Link do komentarza

    skoro lezalo na jego posesji, uznal pewnie e to był swiety Mikolaj

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us