Reklama

Ksawery nad Zamojszczyzną. Strażacy mieli pracowitą noc

Ksawery przeszeł nad Zamojszczyzną, foto: PSP Zamość Ksawery przeszeł nad Zamojszczyzną, foto: PSP Zamość

30 interwencji podjęli zamojscy strażacy w związku przechodzącym nad Polską orkanem Ksawery. Są straty materialne, ale - jak zaznaczają strażacy - najważniejsze, że nikomu nic się nie stało.

- Informuję, że w trakcie minionej nocy jak również w godzinach porannych 6 października, na terenie powiatu zamojskiego odnotowanych zostało 30 zdarzeń związanych z przechodzącym nad Polską orkanem Ksawery. Straty materialne to: uszkodzone 3 samochody osobowe (Podkrasne i Malewszczyzna), przewrócona latarnia przy ul. Młodzieżowej, uszkodzone linie energetyczne - Nielisz i Majdan Wielki, Gruszka Duża. Ponadto w miejscowości Nawóz doszło do zerwania 1/4 dachu budynku niezamieszkałego - wylicza Andrzej Szozda, rzecznik prasowy zamojskich strażaków. - Mając na względzie występujące silne podmuchy wiatru apeluję o unikanie parkowania pojazdów pod drzewami, jak również usunięcie z balkonów naszych domów i mieszkań drobnych, lekkich przedmiotów - dodaje.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us