Logo
Wydrukuj tę stronę

Wypadek pod Zamościem. Jedna osoba ranna

Kierowca BMW został przewieziony do szpitala, foto: Policja Kierowca BMW został przewieziony do szpitala, foto: Policja

Volkswagen zderzył się z BMW w Sitańcu pod Zamościem, na drodze krajowej nr 17. Jedna osoba została ranna, karetką pogotowia została przewieziona do szpitala.

Do wypadku doszło w poniedziałek, przed godziną 20:00. 

- Mundurowi wstępnie ustalili, że kierujący samochodem marki Volkswagen, 68-letni mieszkaniec gminy Łaszczów jadąc od strony Zamościa w kierunku Lublina skręcając w lewo nie udzielił pierwszeństwa kierującemu pojazdem marki BMW, który jechał w przeciwnym kierunku. Kierowca BMW, 42-letni mieszkaniec Zamościa z urazem ręki został przewieziony do szpitala. W BMW podróżował również 7-letni chłopiec. Na szczęście nie odniósł żadnych obrażeń - informuje Dorota Krukowska Bubiło z zamojskiej jednostki policji. 

Obaj kierujący byli trzeźwi. Policjanci zatrzymali dowody rejestracyjne pojazdów biorących udział w zdarzeniu. Sprawca odpowie przed Sądem za spowodowanie wypadku.


Redakcja serwisu ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczonych reklam, ogłoszeń i komentarzy. Zdjęcia i artykuły stanowią własność autora i są chronione prawem autorskim. Redakcja zastrzega sobie prawo do redagowania i skracania nadesłanych tekstów.
Copyright © ezamosc.pl