Reklama

Ambasador USA z wizytą w Zamościu

Ambasador USA z wizytą w Zamościu, foto: archiwum (zdjęcie poglądowe) Ambasador USA z wizytą w Zamościu, foto: archiwum (zdjęcie poglądowe)

Paul W. Jones, ambasador USA w Polsce przyjedzie dzisiaj (29.09) do Zamościa. Spotka się z władzami miasta, odwiedzi Muzeum Zamojskie i Synagogę. Po południu uda się do Szczebrzeszyna.

Wizyta ma się rozpocząć o godzinie 11.00. Paul W. Jones spotka się z władzami miasta i wejdzie na wieżę ratuszową, by obejrzeć panoramę Zamościa. Będzie miał również okazję zobaczyć pokaz musztry oddziału piechoty polskiej z XVII wieku. Wojsko wystąpi w strojach historycznych i zaprezentuje pokaz fechtunku - to na Rynku Wielkim.
 
Następnie ambasador przejdzie do Muzeum Zamojskiego i Synagogi, a także odwiedzi pomnik Dzieci Zamojszczyzny. Przed godziną 14 wsiądzie na rower i pojedzie w stronę Szczebrzeszyna.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us