Reklama

Zamość: Policjant wyniósł kobietę z zalanego auta

foto: Policja foto: Policja
Policjanci interweniowali na ul. Sikorskiego w Zamościu, gdzie auta w czasie ulewnego deszczu utknęły na drodze, a do ich wnętrza nabierała się woda. W Oplu znajdowała się przerażona kobieta, która nie mogła wydostać się z samochodu o własnych siłach. Na pomoc ruszył policjant z zamojskiej komendy. Brodząc w wodzie dotarł do auta, otworzył drzwi, wziął na ręce kobietę i przeniósł ją do radiowozu.

Zdarzenie miało miejsce podczas wczorajszej ulewy.

- Około godziny 18:15 dyżurny zamojskiej komendy otrzymał zgłoszenie, z którego wynikało, że na jednej z ulic miasta samochody utknęły na zalanej wodą ulicy. Z przekazanej przez centrum powiadamiania ratunkowego informacji wynikało, że życie osób znajdujących się w tych samochodach jest zagrożone, auta nabierają wody. Zgłoszenie dotyczyło ulicy Sikorskiego, w okolicach skrzyżowania z ulicą Kleberga. - informuje Dorota Krukowska – Bubiło, rzeczniczka zamojskiej policji. - Dyżurny natychmiast skierował tam patrole. Mundurowi na miejscu natychmiast przystąpili do działania. Starszy posterunkowy Adam Lubaś policjant Wydziału Patrolowo – Interwencyjnego, brodząc w sięgającej do kolan wodzie, podbiegł do jednego z aut, w którym znajdowała się kobieta. W Oplu było już dużo wody, a kierująca była wystraszona. Policjant otworzył drzwi, wziął na ręce 23-latkę i bezpiecznie przeniósł ją do radiowozu. W samochodzie był również pies. Zwierzę również zostało uwolnione z pojazdu - dodaje rzeczniczka. 

Później policjanci wspólnie z osobami postronnymi usunęli Opla i BMW z zalanej wodą ulicy na znajdujący się w pobliżu parking.

Zarówno 23-latka jak i inne osoby nie potrzebowały pomocy medycznej, na szczęście nikomu nic się nie stało.

Media

1 komentarz

  • Anna
    Anna środa, 05 czerwiec 2024 20:33 Link do komentarza

    Już myślałam, że to dzielny monter prezydio paparazzi.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us