Reklama
Reklama

Nowoczesna zaprasza na wspólne sadzenie drzew

Nowoczesna zaprasza na wspólne sadzenie drzew, foto: materiał nadesłany Nowoczesna zaprasza na wspólne sadzenie drzew, foto: materiał nadesłany

Zamojskie Koło Nowoczesnej zaprasza wszystkich chętnych w środę (12 kwietnia) do wspólnego sadzenia drzew na Osiedlu Powiatowa w Zamościu. - Na zieleńcu między Kalinową a Olchową będziemy sadzili klony pospolite - informuje Rafał Zwolak z Nowoczesnej.


- Serdeczne podziękowania kierujemy do firmy pana Tomasza Poździka właściciela firmy Ogrody Tom-Poz, który wraz ze swoimi pracownikami dostarczy sadzonki i pokaże mieszkańcom jak prawidłowo je posadzić. Pan Tomasz sam zaproponował nam pomoc - informuje Zwolak.

Zamojskiej Koło Nowowczesnej, zwróciło się do UM o wytypowanie miejsc na terenie miasta, w których można posadzić drzewka. - Chcielibyśmy korzystając z okazji pochwalić zamojski magistrat wraz z kierownikiem Piotrem Zającem za konkretne i rzeczowe podejście do tematu - pisze Zwolak.

Akcja sadzenia rozpocznie się o godzinie 16.00.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us