Zamość: 37-latek ukradł z marketu wkrętarkę

foto: archiwum, materiał poglądowy foto: archiwum, materiał poglądowy
37-latek ze sklepu budowlanego przy ul. Dzieci Zamojszczyzny w Zamościu ukradł wartą prawie 700 zł wkrętarkę. Dzięki czujności pracownika ochrony sklepu złodzieja ujęto, a po chwili trafił on w ręce zamojskich policjantów.

Do zdarzenia doszło w poniedziałek w godzinach rannych, w markecie budowlanym przy ulicy Dzieci Zamojszczyzny w Zamościu.

- Pracownik ochrony zauważył mężczyznę, który zabrał ze sklepowej półki wkrętarko-wiertarkę i schował ją do plecaka. Po tym wyszedł z budynku, nie płacąc za towar. Dzięki szybkiej reakcji pracownika ochrony sklepu złodzieja szybko zatrzymano, a chwilę później trafił on w ręce zamojskich policjantów. - relacjonuje  Dorota Krukowska – Bubiło, rzeczniczka zamojskiej policji.

Sprawcą okazał się 37-latek bez stałego miejsca zamieszkania. W czasie zatrzymania był nietrzeźwy, w organizmie miał prawie 2,5 promila. Mężczyzna trafił do policyjnej celi.

Za kradzież grozi kara nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us