Reklama
Reklama

Brąz na Mistrzostwach Europy

foto: materiał nadesłany foto: materiał nadesłany
Dominik Kopeć, zawodnik KS Agros Zamość, zdobył brązowy medal w biegu sztafety męskiej 4x100 podczas Mistrzostw Europy w Lekkoatletyce w Monachium. Nasz zawodnik biegł na ostatniej zmianie i nie dał się wyprzedzić rywalom, dzięki czemu polski zespół stanął na podium z brązem.

W Mistrzostwach Europy w Monachium wzięło udział ponad 1500 lekkoatletów z 48 państw, którzy rywalizowali ze sobą w 50 konkurencjach. Zawody zostały rozegrane w dniach 15-21.08.2022r. na Stadionie Olimpijskim w Monachium. Wśród reprezentacji Polski znalazł się Dominik Kopeć, zawodnik Klubu Sportowego „Agros” Zamość.

Polska sztafeta 4x100M z Dominikiem Kopciem w składzie, do finału mistrzostw dostała się 19.08 br. podczas eliminacji z czasem 38.60. Biegi finałowe sztafety odbyły się 21.08 br. Biało-czerwoni brązowy medal zdobyli mijając metę z czasem  38.15 pobijając tym samym rekord Polski.

Gratulujemy Dominikowi oraz jego trenerowi Andrzejowi Gdańskiemu!

1 komentarz

  • Wiech
    Wiech środa, 24 sierpień 2022 20:50 Link do komentarza

    Toście chłopaki sprawili niespodziankę! Wielkie brawa! W szczególności dla Dominika jego postawa w dużym stopniu doprowadziła do tego medalu.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us