Reklama
Reklama

Złoty medal w rzucie młotem, brązowy w łucznictwie

Drużyna łuczników wraz z trenerem Leszkiem Stemplem, foto: materiał nadesłany Drużyna łuczników wraz z trenerem Leszkiem Stemplem, foto: materiał nadesłany

Medale dla zawodników Klubu Sportowego Agros Zamość. Złoto zdobył Jakub Lewoszewski w rzucie dyskiem na Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży. Brąz wywalczyła drużyna łuczniczek podczas Mistrzostw Polski Juniorów.

Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży odbyła się w dniach 4-6.08 w Warszawie. Złoty medal zdobył Jakub Lewoszewski w rzucie dyskiem z wynikiem 58,67. Kacper Lemieszek zajął 5 miejsce w skoku w dal z wynikiem 6.81 a Mateusz Jakóbczyk wygrał finał B biegu na 110m przez płotki.

Kolejne medale zdobyli łucznicy podczas Mistrzostwa Polski Juniorów (4-6.08.) w Zamościu. Brąz wywalczyła drużyna łuczniczek w składzie: Dominika Domańska, Kamila Biczak, Agata Brewczyńska i Kinga Pyziak. Dominika Domańska zdobyła srebrny medal na odległości 60m i brązowy na 30m. Siódme miejsce zajął mikst Dominika Domańska i Mateusz Łysiak oraz drużyna łuczników w składzie Mateusz Łysiak, Karol Szeliga i Kacper Gucz.

 

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us