Reklama
Reklama

Tenisowe emocje w Zamościu!

foto: materiał nadesłany foto: materiał nadesłany
Powitaliśmy Nowy 2022 rok - a tym samym przed nami emocje związane z rundą rewanżową EKSTRAKLASY Kobiet i LOTTO Superligi. W Zamościu zaczynamy z "przytupem".

Już 7 stycznia czekają nas emocje od rana do późnego wieczora, rywalizację rozpoczną Panie - o godz. 12.00 zagrają z KU AZS UE Wrocław. Zapewne "kurz jeszcze nie opadnie" a na parkiet wejdą Panowie o godz. 18.00 podejmować będą zawodników z ASTS OLIMPIA-UNIA Grudziądz.

Odpoczynek będzie krótki, ponieważ 9 stycznia o godz. 16.00 nasze zawodniczki zagrają z SKTS Sochaczew. Panowie natomiast w 15 kolejce LOTTO Superligi - mają pauzę.

Zapraszamy serdecznie na halę ZSP nr 3 (Elektryk) przy ulicy Zamoyskiego 62 lub do oglądania relacji, które będą dostępne na stronie internetowej: www.tenis-stolowy-zamosc.pl oraz w serwisie YouTube.

Zapraszamy do kibicowania zamojskim drużynom tenisa stołowego!

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us