Reklama
Reklama

Największy turniej piłki nożnej w Gminie Zamość - 58 drużyn!

Plakat, źródło: materiał nadesłany Plakat, źródło: materiał nadesłany

W sobotę (29 lipca) rozpoczną się największe zawody piłki nożnej w Gminie Zamość - V Turniej im. Jana Wojtaszka. Do rozgrywek zgłoszono aż 58 drużyn. Zmagania odbędą się na boisku w Zawadzie i potrwają łącznie aż 5 dni (29-30 lipca + 4-6 sierpnia).

Łącznie rozegranych zostanie 7 turniejów w poszczególnych kategoriach. Oficjalne otwarcie wydarzenia zaplanowano na godzinę 15:00 w sobotę, 29 lipca 2017 r. (1 godzinę po rozpoczęciu pierwszego turnieju). Szczegółowy program na plakacie.

Jednym z celów turnieju jest uhonorowanie Jana Wojtaszka i utrwalenie pamięci o nim.  Był długoletnim działaczem Klubu Sportowego ECHO Zawada. Niezwykle lubiany przez wszystkich, mimo niewielkiego wzrostu (zaledwie 120 cm), "Mały Jasio", jak o nim mówiono, na każdym kroku okazywał wielkie serce, miał ogromny zapał, niespożytą energię i zawsze służył pomocą.

Organizatorem turnieju jest Stowarzyszenie Turystyczno-Sportowe "GRYF Gmina Zamość".

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us