Reklama
Reklama

Zaproszenie na mecz!

Plakat, foto: materiał nadesłany Plakat, foto: materiał nadesłany
Już w piątek, 8 października, drużyna Akademia Zamojska Zamość rozegra kolejne spotkanie LOTTO Superligi tenisa stołowego. Rywalem podopiecznych trenera Piotra Kostrubca będzie zespół Fibrain KU AZS Politechnika Rzeszów.

Faworytem spotkania jest drużyna Akademii Zamojskiej, która po czterech kolejkach rozgrywek krajowej elity zajmuje 7. miejsce w tabeli Superligi. Zespół z Rzeszowa plasuje się obecnie na 12. miejscu, jednak w jego składzie nie brakuje doświadczonych zawodników, jak choćby Tomasz Lewandowski czy Piotr Chodorski. Drużyna trenera Piotra Kostrubca będzie chciała powiększyć punktowy dorobek, zaś zespół z Podkarpacia będzie chciał zrobić wszystko by opuścić dolne rejony tabeli. Mecz zapowiada się więc bardzo interesująco.

Spotkanie zostanie rozegranie 8 października (piątek) o godz. 18 w hali ZSP nr 3 w Zamościu („Elektryk”), przy ul. Zamoyskiego 62. Transmisję live meczu będzie można obejrzeć na kanale LOTTO Superligi w serwisie YouTube.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us