Reklama
Reklama

Medal 100-lecia AZS dla Akademii Zamojskiej

foto: materiał nadesłany foto: materiał nadesłany
28 września odbyła się inauguracja Jubileuszu 100-lecia Akademickiego Związku Sportowego w Lublinie. Podczas wydarzenia podziękowanie i "Medal 100-lecia AZS w Lublinie" otrzymała Akademia Zamojska.

W uroczystości Akademię Zamojską reprezentowali: dr hab. Andrzej Samborski i dr Krzysztof Okapa, prezes Klubu Uczelnianego AZS Akademii Zamojskiej.

Od 2007 r. Uczelnia Państwowa w Zamościu, a obecnie Akademia Zamojska, aktywnie i z licznymi sukcesami uczestniczy w rozgrywkach akademickich w różnych dyscyplinach, np. tenis stołowy, siatkówka, lekka atletyka, trójbój siłowy, podnoszenie ciężarów, piłka ręczna, biegi przełajowe, futsal, koszykówka, piłka nożna, badminton, tenis ziemny, czy siatkówka plażowa. Prestiżowe wyróżnienie, jakim jest "Medal 100-lecia AZS w Lublinie" jest uhonorowaniem oraz docenieniem osiągnięć i wkładu Uczelni w rozwój sportu akademickiego.

AZS w Lublinie zrzesza dwanaście klubów uczelnianych funkcjonujących przy uczelniach wyższych regionu i jest jednym z fundamentów uniwersalnej idei kształcenia akademickiego łączącego naukę, zdrowie i kulturę.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us