Reklama
Reklama

Mistrzostwa Zamościa i Grand Prix Lubelszczyzny w Pool Bilard

foto: materiał nadesłany foto: materiał nadesłany
Szykuje się prawdziwa gratka dla miłośników gier bilardowych. Grand Prix Lubelszczyzny w Pool Bilard zawita 25 września do Zamościa.

Cykl czterech turniejów otworzyły zawody w Lubartowie. W dalszej fazie rozgrywek na turniejowej mapie pojawią się jeszcze Chełm oraz Lublin.

- Turniejów ma na celu promocję sportu bilardowego oraz wyłonienie najlepszych graczy w naszym regionie - informuje Robert Szafran z Lubelskiego Stowarzyszenia Sportów Bilardowych.

25 września zawody odbędą się w zamojskim Klubie Bilardowym "Metro". Wydarzenie będzie jednocześnie Mistrzostwami Zamościa w Pool Bilard. Zapisy zawodników przyjmowane są mailowo (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.) lub sms-em (606 984 192). Ilość miejsc jest ograniczona.

Organizatorem Grand Prix Lubelszczyzny jest Lubelskie Stowarzyszenie Sportów Bilardowych z siedzibą w Lublinie.

- Jest to pierwszy rok rozgrywek, ale organizatorzy pragną aby ta impreza nabrała charakteru cyklicznej i na trwałe wpisała się w życie miasta Zamość oraz całej Lubelszczyzny - wyjaśnia Szafran.

Sponsorami turnieju w Zamościu są: Urząd Miasta Zamość, międzynarodowy dostawca systemów kominowych „SCHIEDEL” oraz firmy lokalne „INTERDACH” i „BUDOMAX”. Natomiast sponsorami strategicznymi całego cyklu Grand Prix Lubelszczyzny są: Klub Bilardowy „Metro POOL & CAFE CLUB” z Zamościa, firmy „DK TRANS” Damian Kułak i Klub Bilardowy „Podkowa” z Lubartowa oraz eDom s.c. Skład Budowlany z Łęcznej.

Szczegóły na plakacie poniżej.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us