Reklama
Reklama

Zamojscy tenisiści i tenisistki grają pod szyldem Akademii Zamojskiej

foto: materiał nadesłany foto: materiał nadesłany
W związku z przekształceniem Uczelni Państwowej w Zamościu w Akademię Zamojską zmieniła się również nazwa drużyn tenisa stołowego występujących w LOTTO Superlidze mężczyzn i Ekstraklasie kobiet. Przypomnijmy, że Uczelnia Państwowa w Zamościu była sponsorem tytularnym i strategicznym zamojskich drużyn tenisa stołowego. Po przekształceniu uczelni, rolę i zobowiązania te pełni Akademia Zamojska. Mimo faktu, że drużyny rozpoczęły rozgrywki jeszcze pod nazwą Uczelnia Państwowa Zamość to centrala związkowa wyraziła zgodę na zmianę nazwy w trakcie rozgrywek.

- Dostaliśmy zgodę od Polskiego Związku Tenisa Stołowego i Spółki Superliga na zmianę nazwy drużyn w trwającym już sezonie. Od najbliższego weekendu w rozgrywkach najwyższych lig kobiet i mężczyzn w Polsce będziemy występować jako Akademia Zamojska. Nasze drużyny dołożą wszelkich starań, aby godnie reprezentować nowo powstałą Akademię - mówi trener i menadżer zamojskich drużyn tenisa stołowego Piotr Kostrubiec.

W związku z remontem hali OSiR w Zamościu, w nowych strojach z nazwą i logo Akademii Zamojskiej zawodniczki i zawodnicy zaprezentują się przed własną publicznością 8 października. Do tego czasu swoje spotkania rozgrywają na wyjazdach.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us