Reklama

Rui Fang Dong w drużynie Uczelnia Państwowa Zamość

foto: materiał nadesłany foto: materiał nadesłany

W sezonie 2021/2022 w drużynie Uczelnia Państwowa Zamość występować będzie doświadczona zawodniczka Rui Fang Dong.

Po wywalczeniu awansu do Ekstraklasy trener zamojskiego zespołu, Piotr Kostrubiec, zapowiadał, że zespół wzmocni doświadczona zawodniczka. Teraz odkrył karty. Do drużyny Uczelnia Państwowa Zamość dołączy Chinka z polskim paszportem, Rui Fang Dong. To doświadczona zawodniczka, która ma na swoim koncie wiele sezonów w Ekstraklasie i zwycięstw w turniejach indywidualnych oraz srebrny medal Indywidualnych Mistrzostw Polski zdobyty w 2014 r. w grze deblowej wspólnie z Klaudią Kusińską.

W sezonie 2021/2022, który jest debiutanckim w Ekstraklasie dla zespołu Uczelnia Państwowa Zamość razem z Rui Fang Dong grać będą zawodniczki, które wywalczyły awans do najwyższej klasy rozgrywkowej: Anna Brzyska, Klaudia Kusińska, Karolina Lalak, Aleksandra Osuch, Wiktoria Puzio.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us