Pięciokrotny Mistrz Polski w drużynie Uczelnia Państwowa Zamość

foto: archiwum, materiał poglądowy foto: archiwum, materiał poglądowy

Występująca w Superlidze tenisa stołowego drużyna Uczelnia Państwowa Zamość kompletuje kadrę na nowy sezon 2021/2022. Piotr Kostrubiec, trener i menadżer zespołu, odkrywa kolejne karty. Po Filipie Szymańskim, do drużyny dołączył pięciokrotny Mistrz Polski w singlu, Daniel Górak.

- Daniela Góraka kibicom tenisa stołowego w Polsce przedstawiać specjalnie nie trzeba. Związaliśmy się rocznym kontraktem. Jestem przekonany, że Daniel wniesie do drużyny dużo sportowej jakości – mówi trener Piotr Kostrubiec.

Daniel Górak to reprezentant kadry Polski od 22 lat. Olimpijczyk z Rio De Janeiro w 2016 r. oraz Olimpiady Europejskiej w Baku. Znany jest z występów w Bogorii Grodzisk Mazowiecki oraz drużynie Sokołów S.A. Jarosław. Ma on na swoim koncie siedem tytułów Drużynowych Mistrzów Polski (2008, 2009, 2010, 2012, 2014, 2017 i 2020) i trzy klubowe mistrzostwa Francji (2005, 2006 i w 2007). To również m.in. pięciokrotny Mistrz Polski w grze pojedynczej (2010, 2013, 2014, 2015 i 2017). Daniel ma swoim koncie również medale w grze deblowej i mieszanej. W swojej kolekcji posiada ponad 240 pucharów i medali.

Ponadto barw Uczelni Państwowej Zamość w nadchodzącym sezonie będzie bronić czterokrotny mistrz świata w ping pongu Anglik Andrew Baggaley oraz wielokrotny medalista Mistrzostw Polski Filip Szymański, który ostatnio reprezentował drużynę 3S Polonii Bytom. Jak zapowiada szkoleniowiec zamojskiej drużyny, to nie koniec wzmocnień na nadchodzący sezon Superligi.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us