Reklama

Zagrają o pierwsze miejsce

Plakat, foto: materiał nadesłany Plakat, foto: materiał nadesłany

16 maja w Zamościu odbędzie się mecz na szczycie grupy południowej I ligi tenisa stołowego kobiet. Drużyna Uczelnia Państwowa Zamość podejmie u siebie zespół MKS Lucrum Skarbek Tarnowskie Góry. Spotkanie w dużej mierze zdecyduje, który z zespołów awansuje do baraży o Ekstraklasę z pierwszego miejsca.

W pierwszej rundzie górą były podopieczne trenera Piotra Kostrubca, które wygrały na wyjeździe 8:2. Kibice z pewnością nie mieliby nic przeciwko by ten rezultat powtórzyć.

Aktualnie w tabeli przewodzi drużyna z Tarnowskich Gór, która o punkt wyprzedza zespół z Zamościa. Mecz będzie też okazją do poprawienia indywidualnych wyników zawodniczek. Obecnie w rankingu indywidualnym Anna Brzyska zajmuje drugie miejsce, zaś Klaudia Kusińska plasuje się na czwartej pozycji.

Spotkanie odbędzie się 16 maja o godz. 11 w hali ZSP nr 3 Zamościu przy ul. Zamoyskiego 62.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us