Reklama

"Puchar Polski" w kolarstwie szosowym. Będą utrudnienia w ruchu

foto: materiał nadesłany foto: materiał nadesłany

W dniach 7-8 maja w okolicach Zamościa odbędzie się wyścig kolarski pn. „Puchar Polski” w kolarstwie szosowym. Kierowcy mogą się spodziewać utrudnień w ruchu. Zawody organizuje Klub Sportowy „Agros” Zamość.

7 maja, w godz.: 12:00 – 19:30, wyłączony zostanie z ruchu kołowego odcinek drogi od Krasnobrodu ul. Tomaszowska 25 do Szarowoli. W tym dniu zawodnicy rywalizować będą w jeździe indywidualnej na czas.

W dniu 8 maja, w godz.: 10:30 – 16:30 odbędzie się wyścig ze startu wspólnego, ze startem i metą na Alei Najświętszej Marii Panny w Krasnobrodzie, przez Majdan Wielki, Hutków Suchowolę, Łabunie, Ruszów i dalej w kierunku Zalesia i Rachodoszcze. W tym dniu dany odcinek drogi będzie wyłączony z ruchu w godzinach: 10:30-10:50; 11:40-13:30; 14:30-16:00.

Bardzo prosimy o zachowanie szczególnej ostrożności oraz o zastosowanie się do pleceń służb tj. Policji i OSP. Wyścig rozgrywany będzie przy ruchu całkowicie zamkniętym.

2 komentarzy

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us