Reklama

Półfinał AMP dla Uczelni Państwowej w Zamościu

foto: materiał nadesłany foto: materiał nadesłany

Uczelnia Państwowa w Zamościu wygrała turniej mężczyzn Akademickich Mistrzostwach Polski w tenisie stołowym - Półfinał B. 

Przez fazę grupową turnieju reprezentacja UPZ pod wodzą trenera Piotra Kostrubca przeszła jak burza pokonując po 3:0 AWF w Warszawie i Uniwersytet Warszawski. W ćwierćfinale zawodnicy UPZ wygrali również 3:0, tym razem z Uniwersytetem Medycznym w Łodzi. W półfinale turnieju wygrali 3:1 z Politechniką Warszawską, a w finale po czterech partiach 3:1 z WSKFiT w Pruszkowie.

- Cieszymy się ze zwycięstwa i przygotowujemy się do kolejnych mistrzostw. W turnieju wystąpił również jeden z zawodników naszej drużyny występującej w LOTTO Superlidze - mówił Piotr Kostrubiec, trener drużyny Uczelni Państwowej w Zamościu. 

Reprezentacja Uczelni Państwowej w Zamościu wystąpiła w składzie: Konstantinos Angelakis, Konrad Kulpa, Jakub Folwarski, Łukasz Jarocki, Arkadiusz Żuk.

Turniej Półfinału B Akademickich Mistrzostw Polski w tenisie stołowym odbył się w dniach 23-25.03. 2021 r. w Lublinie.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us