Reklama
Reklama

MKS Padwa Zamość uległa na własnym parkiecie

foto: materiał nadesłany foto: materiał nadesłany

"Po meczu, w którym popełniliśmy mnóstwo błędów, przegrywamy z ORLEN Upstream SRS Przemyśl 24:29 (10:15)." - podsumowują sobotnie spotkanie piłkarze ręczni MKS Padwa Zamość.

Spotkanie rozpoczęło się od szybkiej wymiany ciosów i początkowe 10 minut dosłownie przemknęło przed oczami widzów. Na tablicy widniał remis 5:5, a oprócz kilku znamionujących klasę akcji zawodnicy obu ekip wykazywali również niesamowitą determinację. Od 10 minuty przemyślanie zaczęli osiągać przewagę, wychodząc na prowadzenie 10:5. Pięciobramkową przewagą przyjezdni utrzymali aż do przerwy.

Po zmianie stron Padwa znacznie przyśpieszyła rozegranie, co natychmiast dało efekty i w 36 min. zrobiło się już tylko 15:17. Na 10 minut przed końcem było 20:23. Przemyślanie jako doświadczony zespół przewagi z rąk już nie wypuścili, wygrywając zasłużenie 29:24.

- Zdążyliśmy sobie już w szatni porozmawiać. Zawodnicy sami wiedzą, że są sobie winni. Tyle błędów w meczu z takim rywalem musi oznaczać porażkę. Wiedzieliśmy, jak zagrają przeciwnicy. Spodziewaliśmy się rzutów z tyłu, grania do koła i tak też było. Naszym akcjom, poza początkiem meczu, niestety brakowało tempa. Szybkie przejście z obrony do ataku miało być naszym argumentem. Okazało się, że lepiej w tym elemencie wyglądali rywale. Mimo tego potrafiliśmy sobie wypracować sporo czystych pozycji, które zmarnowaliśmy. W efekcie tych bramek zabrakło – ocenił spotkanie trener Marcin Czerwonka.

W niedzielę o 17.00 Padwę czeka kolejne wyzwanie, zagra na wyjeździe z Zagłębiem Sosnowiec.

MKS PADWA ZAMOŚĆ – ORLEN Upstream SRS Przemyśl 24:29 (10:15)
Padwa: Procho, Proć, Wnuk – Obydź 5, T. Fugiel 3, Bajwoluk 3, Puszkarski 3, Skiba 3, Szymański 2, Mehdizadeh 2, Sz. Fugiel 1, Małecki 1, Kłoda 1, Mchawrab, Pomiankiewicz, Sałach.
Kary: 14 minut – 10 minut
Karne: 4 (4) / 3 (1)
Sędziowali: Kamil Dąbrowski i Paweł Staniek z Kielc.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us