Reklama
Reklama

Wygrana w Tarnowie

foto: materiał nadesłany foto: materiał nadesłany

W sobotnim sparingu MKS Padwa Zamość wygrała z występującą na parkietach PGNiG Superligi Grupą Azoty SPR Tarnów 29:25 (15:14)!

- Już sam fakt, że przyszło nam grać z superligowcem, wykrzesał w zespole dodatkowe pokłady motywacji. Bo na co dzień takiej okazji nie mamy. Widać było po zawodnikach determinację i odpowiedzialność. Mogę sobie tylko życzyć, żeby i w spotkaniach ligowych utrzymywać właśnie taki poziom koncentracji. Jak na ten etap przygotowań fizycznie i motorycznie wyglądaliśmy nieźle. Dałem pograć wszystkim, więc tym bardziej taki wynik cieszy. Jesteśmy na pewno zadowoleni, ale już w szatni tuż po meczu powiedzieliśmy sobie, że musimy twardo stąpać po ziemi. Ten mecz dał nam wiele pozytywnych wrażeń, sprawdziliśmy się na tle mocnego rywala, ale nadal doskonale wiemy, że nad wieloma jeszcze elementami musimy żmudnie pracować – skomentował spotkanie trener Marcin Czerwonka.

A w najbliższy piątek MKS Padwa Zamość wybiera się Białej Podlaskiej na rewanż z AZS AWF.

Grupa Azoty SPR Tarnów – Padwa Zamość 25:29 (14:15).
MKS PADWA ZAMOSĆ: Procho, Proć, Wnuk – Szymański 6, T. Fugiel 4, Mehdizadeh 4, Olichwiruk 3, Puszkarski 2, Małecki 2, Bajwoluk 2, Pomiankiewicz 2, Mchawrab 1, Obydź 1, Skiba 1, Sałach 1, Kłoda, Sz. Fugiel, Adamczuk.
Kary: 4 min. – 2 min.
Rzuty karne: 4/4 – 3/3

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us