Reklama

Zwycięstwo siatkarek UPZ

foto: materiał nadesłany foto: materiał nadesłany

Drużyna Uczelni Państwowej w Zamościu odniosła drugie zwycięstwo w rozgrywkach Zamojskiej Ligi LZS w piłce siatkowej kobiet.

W drugiej kolejce zawodniczki UPZ zmierzyły się z zespołem UKS Atomic Zamość. Pierwszy set był bardzo wyrównany i zakończył się zwycięstwem zespołu Uczelni Państwowej w Zamościu 27:25. W drugim secie zawodniczki UPZ zagrały niemal bezbłędnie, zdobywając większość punktów dzięki asom serwisowym. Druga partia zakończyła się sukcesem Uczelni Państwowej w Zamościu 25:12, a cały mecz wynikiem 2:0 dla podopiecznych trener Sylwii Kowalskiej.

W meczu z UKS Atomic Zamość zespół UPZ wystąpił w składzie: Diana Frankiewicz, Kamila Luterek, Diana Franaszkiewicz, Wiktoria Borek, Weronika Rewucha, Agnieszka Policha, Jolanta Jasińska, Anna Opalińska, Paulina Kruk.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us