Tenisiści UPZ nie mieli sobie równych

foto: materiał nadesłany foto: materiał nadesłany

Reprezentanci Uczelni Państwowej w Zamościu zdominowali Indywidualne Akademickie Mistrzostwa Województwa Lubelskiego w tenisie stołowym. Wszystkie miejsca na podium zajęli zawodnicy UPZ, a najcenniejszy medal zdobył Igor Zavadskyi.

Od kilku już lat w rozgrywkach akademickich nie ma mocnych na reprezentantów Uczelni Państwowej w Zamościu w tenisie stołowym. Nie inaczej było również w tym roku. Pojedynki o medale i tytuł mistrzowski były wewnętrzna sprawą zawodników UPZ. W finale Igor Zavadskyi pokonał Łukasza Jarockiego, zaś trzecie miejsce i brązowy medal wywalczył Arkadiusz Żuk. Wszyscy trzej studiują w Uczelni Państwowej w Zamościu na kierunku turystyka i rekreacja. Trenerem zawodników jest Piotr Kostrubiec.

Znakomita postawa indywidualna zawodników przełożyła się również na sukces w klasyfikacji drużynowej, gdzie Uczelnia Państwowa w Zamościu zdeklasowała rywali i zajęła pierwsze miejsce.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us