Reklama

Seria zwycięstw siatkarek UPZ

foto: materiał nadesłany foto: materiał nadesłany

Niezwykle pracowity i udany był weekend dla reprezentantek Uczelni Państwowej w Zamościu w siatkówce. Zawodniczki UPZ w sobotę (5 grudnia) wygrały Turniej Mikołajkowy o Puchar Prezydenta Miasta Zamość, a w niedzielę (6 grudnia) w rozgrywkach Akademickich Mistrzostw Województwa Lubelskiego pokonały reprezentacje KUL i UMCS.

W sobotnim Turnieju Mikołajkowym zawodniczki UPZ nie miały sobie równych pokonując 2:1 Azymut I Gmina Zamość 2:1 oraz wygrywając po 2:0 z Azymut II Gmina Zamość i Gminą Adamów. Tym samym siatkarki UPZ triumfowały w całym turnieju i zdobyły Puchar Prezydenta Miasta Zamość.

W niedzielę zawodniczki UPZ zagrały pierwsze mecze w tegorocznych rozgrywkach Akademickich Mistrzostw Województwa Lubelskiego. Studentki Uczelni Państwowej w Zamościu znalazły się w grupie z reprezentacjami KUL i UMCS. Drużyna UPZ wygrała oba mecze, pokonując KUL 2:0 (25:18; 25:15) i UMCS również 2:0 (25:20; 25:18). Tym samym nasze studentki objęły prowadzenie w grupie B AMWL i poczyniły duży krok w drodze do awansu, do finałów rozgrywek.

W Turnieju Mikołajkowym drużyna UPZ wystąpiła w składzie: Diana Frankiewicz, Kamila Luterek, Diana Franaszkiewicz, Wiktoria Borek, Weronika Rewucha, Agnieszka Policha, Jolanta Jasińska, Anna Opalińska.

W meczach AMWL reprezentacja zagrała w składzie: Maja Orzyłowska, Alicja Rodak, Natalia Machniewicz, Wioletta Świerkosz, Jolanta Jasińska, Jagoda Lubas.

Trenerem reprezentacji UPZ w siatkówce jest mgr Sylwia Kowalska.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us