Pojedynek z wiceliderem na koniec rundy

Plakat, foto: materiał nadesłany Plakat, foto: materiał nadesłany

W ostatnim meczu rundy zasadniczej Superligi tenisa stołowego drużyna Uczelnia Państwowa Zamość zmierzy się z utytułowanym zespołem Dartom Bogoria Grodzisk Mazowiecki.

-Przed nami ostatni mecz w tej rundzie. Naszym rywalem będzie aktualny wicemistrz Polski, utytułowany zespół Dartomu Bogorii Grodzisk Mazowiecki. Bardzo żałujemy, ze rozegramy go bez udziału publiczności, bo na pewno będzie to świetna promocja tenisa stołowego w naszym mieście. Mecz ten, jak i wszystkie inne spotkania w Superlidze będzie można zobaczyć w Internecie na kanale LOTTO Superligi w serwisie YouTube. Serdecznie zapraszamy do oglądania i kibicowania – zachęca trener Piotr Kostrubiec.

Tym meczem zamościanie zakończą rundę zasadniczą sezonu. Następnie Superliga podzielona zostanie na dwie grupy: grającą o medale i grupę spadkową grającą o utrzymanie w lidze.

Mecz drużyny Uczelnia Państwowa Zamość z Dartom Bogorią Grodzisk Mazowiecki odbędzie się 27 listopada o godz. 18.00.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us