Reklama
Reklama

Zwycięstwo za zwycięstwem

foto: materiał nadesłany foto: materiał nadesłany

Przed wyjazdem drużyny Uczelnia Państwowa Zamość do Krakowa nastroje były bardzo optymistyczne. To co zrobiły jednak zamojskie tenisistki przeszło najśmielsze oczekiwania. Drużyna z Zamościa jednego dnia odniosła dwa bardzo wysokie zwycięstwa i umocniła się w fotelu lidera I ligi tenisa stołowego kobiet.

W sobotę (14 listopada) zawodniczki drużyny Uczelnia Państwowa Zamość rozegrały dwa wyjazdowe mecze z Bronowianką Kraków - pierwszym zespołem i drużyną rezerw, która również występuje w I lidze. W spotkaniu z pierwszym składem klubu z Krakowa zamościanki nie dały rywalkom większych szans, cały czas kontrolując przebieg meczu i wygrywając 9:1. Podbudowana tym zwycięstwem drużyna Uczelnia Państwowa Zamość tego samego dnia zmierzyła się również z zespołem rezerw Bronowianki. Zamościanki rozgromiły drugą krakowską drużynę 10:0, dając gospodyniom porządną lekcję tenisa stołowego. Po tych zwycięstwach Uczelnia Państwowa Zamość umocniła się na fotelu lidera kończąc rundę bez porażki i tylko z jednym remisem.

- Przez wiele lat swojej kariery w Nadarzynie, nigdy nie znałam tego uczucia. Teraz, kiedy zrezygnowałam z profesjonalizmu na rzecz pasji i miłości, w końcu wiem co to znaczy skończyć rundę jako lider tabeli - powiedziała po meczu Klaudia Kusińska, zawodniczka zamojskiej drużyny.

Tenisistki zespołu Uczelnia Państwowa Zamość zdominowały nie tylko ligową tabelę, ale również ranking indywidualny. Na pierwszym miejscu jest Anna Brzyska, na drugim Karolina Lalak, a na trzecim Klaudia Kusińska.

Całemu zespołowi należą się gratulacje!

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us