Reklama
Reklama

Zwycięstwo i podium

foto: materiał nadesłany foto: materiał nadesłany

Zawodniczka drużyny Uczelnia Państwowa Zamość, Aleksandra Osuch, wygrała I Wojewódzki Turniej Kwalifikacyjny Seniorek, Seniorów, Kadetek i Kadetów. Wśród mężczyzn drugie miejsce zdobył z kolei Marcin Litwiniuk.

Pomimo trudnych czasów związanych z pandemią I WTK Lubelszczyzny w tenisie stołowym cieszył się bardzo dobrą frekwencją. W zawodach z najlepszej strony pokazała się Aleksandra Osuch, zawodniczka występującej w I lidze tenisa stołowego kobiet drużyny Uczelnia Państwowa Zamość. Ola nie dała rywalkom szans i wygrała turniej w kategorii seniorek. Zwycięstwo dało jej kwalifikację do I Grand Prix Polski, które odbędzie się pod koniec listopada w Zawierciu.

Wśród mężczyzn drugie miejsce zdobył Marcin Litwiniuk, występujący na co dzień w barwach zamojskiej drużyny w Superlidze mężczyzn. Na miejscach 3-4 znalazł się z kolei Paweł Kozieł, również zawodnik zamojskiego zespołu.

Reprezentantom drużyn Uczelnia Państwowa Zamość gratulujemy sukcesów i życzymy kolejnych!

I Wojewódzki Turniej Kwalifikacyjny Seniorek, Seniorów, Kadetek i Kadetów odbył się 11.11.2020 r. w Niedźwiadzie.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us