Liderki z Zamościa!

foto: materiał nadesłany foto: materiał nadesłany

To był niezwykle pracowity, ale i udany weekend dla zamojskich tenisistek. Występująca w I lidze kobiet drużyna Uczelnia Państwowa Zamość rozegrała dwa wyjazdowe mecze i odniosła dwa wysokie zwycięstwa po 8:2. Dzięki tym sukcesom zamościanki przewodzą I-ligowej tabeli z dużą przewagą punktową nad rywalkami.

W sobotę (7 listopada) zamościanki zagrały z zajmującą wówczas pierwsze miejsce w lidze drużyną  MKS Lucrum Skarbek Tarnowskie Góry. Zawodniczki drużyny Uczelnia Państwowa Zamość pokonały rywalki na ich własnym terenie 8:2 i zostały liderkami tabeli. Dzień później (8 listopada) zamojskie tenisistki zmierzyły się z zespołem RKS Cukrownika S.Instal Chybie. Ponownie górą była drużyna z Zamościa, po raz kolejny wygrywając rezultatem 8:2.

Po siedmiu rozegranych meczach drużyna Uczelnia Państwowa Zamość jest samodzielnym liderem I-ligowej tabeli z poważną przewagą punktową nad kolejnymi drużynami.  W wyjazdowych meczach zamościanki wystąpiły w składzie: Ganna Farladanska, Anna Brzyska, Karolina Lalak, Klaudia Kusińska, Aleksandra Osuch.

Bardzo dobra postawa w meczach zaowocowała również awansami w ligowym rankingu indywidualnym zawodniczek. Na 1. miejscu jest Anna Brzyska, na 2. Karolina Lalak a na 5. Klaudia Kusińska.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us