Wysoka wygrana zamojskich tenisistek

foto: materiał nadesłany foto: materiał nadesłany

Występująca w I lidze tenisa stołowego kobiet drużyna Uczelnia Państwowa Zamość pokonała KU AZS Politechnikę Rzeszów 8:2. Wynik sugerowałby łatwą przeprawę zamojskiej drużyny, jednak tak prosto nie było.

Zawodniczki z Podkarpacia pokazały się z dobrej strony przegrywając kilka pojedynków 2:3. Oba zespoły stworzyły świetne sportowe widowisko i tylko żałować można, że mecz odbył się bez udziału publiczności.

Klaudia Kusińska, Ganna Farladanska, Anna Brzyska i Karolina Lalak zaprezentowały najwyższe umiejętności i w pewnym momencie meczu prowadziły już nawet 6:0. Pewne zwycięstwa zamościanki w końcowej części spotkania pozwoliły wygrać rywalkom dwa pojedynki.

Dobra postawa w meczu przełożyła się również na lokaty zawodniczek drużyny Uczelnia Państwowa Zamość w rankingu indywidualnym. Karolina Lalak zajmuje w nim 3. miejsce, Anna Brzyska 5., a Klaudia Kusińska 9. miejsce.

Mecz Uczelnia Państwowa Zamość – KU AZS Politechnika Rzeszów odbył się 31 października w hali ZSP Nr 3 w Zamościu.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us