Reklama

Dwa złota i srebro!

foto: materiał nadesłany foto: materiał nadesłany
Dwa złote medale i jeden srebrny wywalczyli zawodnicy Klubu Sportowego „Agros” Zamość podczas Mistrzostw Polski do lat 20 w podnoszeniu ciężarów. Zawody odbyły się w dniach 8-11 października w Gdańsku, w hali sportowej Miejskiego Klubu Sportowego „Atleta”.

Na najwyższym podium ze złotym medalem na piersi stanął Karol Maksymowicz. W kategorii wagowej 55 kg Karol okazał się bezkonkurencyjny. W dwuboju uzyskał wynik 187 kg (85kg w rwaniu i 102 kg podrzut).

Drugi mistrzowski tytuł zdobył Szymon Trytek, który uzyskał najlepsze wyniki w kategorii wagowej 109 kg. W dwuboju uzyskał 265 kg (rwanie 120 kg + 145 kg podrzut), co pozwoliło stanąć mu na podium z numerem jeden i zdobyć drugi złoty medal dla klubu.

Również na podium, jednak na stopniu z numerem dwa stanął Dominik Joniec. W kategorii wagowej +109 kg. Zawodnik zakończył swój start w mistrzostwach z dorobkiem 296 kg (rwanie 135 kg + podrzut 161 kg) zdobywając srebrny medal.

Klub podczas zawodów był reprezentowany również przez Elżbietę Sałamachę, która zajęła piąte miejsce w kategorii wagowej +87 kg oraz przez Maksymiliana Dorn, któremu udało się wywalczyć ósme miejsce w kategorii wagowej 89 kg.

W klasyfikacji klubowej Klub Sportowy „Agros” Zamość zajął 3 miejsce. Trenerowi Andrzejowi Gawłowi i zawodnikom gratulujemy osiągnięć i miejsc medalowych.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us