Logo
Wydrukuj tę stronę

Zawodniczka zamojskiego Agrosu z rekordem Polski

foto: materiał nadesłany foto: materiał nadesłany

Wielki sukces sprinterki z Klubu Sportowego „Agros” Zamość podczas PZLA Mistrzostw Polski U16, które odbyły się 26-27.09.2020r. w Słupsku. Martyna Seń w biegu na 300 m pobiła rekord Polski U16 i przebiegła dystans w 38.91 sekund.

Po znakomitym biegu Martyna Seń poprawiła nieoficjalny rekord kraju, osiągając czas 38.91. Nasza zawodniczka obroniła tytuł mistrzyni kraju do lat 16 oraz jako pierwsza polska młodziczka pokonała dystans 300 metrów w czasie poniżej 39 sekund. Do niedzieli najlepszy wynik w historii w tej konkurencji wynosił 39.23 i od dwóch tygodni należał do Seń.

Nasza sprinterka była bohaterką Mistrzostw. Rekord Polski U16, to nie jedyny sukces Martyny Seń. W biegu na 100 m podopieczna trenera Stanisława Namiotki zajęła I miejsce z wynikiem 12.13. Gratulujemy zarówno zawodniczce jak i trenerowi.


Redakcja serwisu ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczonych reklam, ogłoszeń i komentarzy. Zdjęcia i artykuły stanowią własność autora i są chronione prawem autorskim. Redakcja zastrzega sobie prawo do redagowania i skracania nadesłanych tekstów.
Copyright © ezamosc.pl