Zawodniczka zamojskiego Agrosu z rekordem Polski

foto: materiał nadesłany foto: materiał nadesłany

Wielki sukces sprinterki z Klubu Sportowego „Agros” Zamość podczas PZLA Mistrzostw Polski U16, które odbyły się 26-27.09.2020r. w Słupsku. Martyna Seń w biegu na 300 m pobiła rekord Polski U16 i przebiegła dystans w 38.91 sekund.

Po znakomitym biegu Martyna Seń poprawiła nieoficjalny rekord kraju, osiągając czas 38.91. Nasza zawodniczka obroniła tytuł mistrzyni kraju do lat 16 oraz jako pierwsza polska młodziczka pokonała dystans 300 metrów w czasie poniżej 39 sekund. Do niedzieli najlepszy wynik w historii w tej konkurencji wynosił 39.23 i od dwóch tygodni należał do Seń.

Nasza sprinterka była bohaterką Mistrzostw. Rekord Polski U16, to nie jedyny sukces Martyny Seń. W biegu na 100 m podopieczna trenera Stanisława Namiotki zajęła I miejsce z wynikiem 12.13. Gratulujemy zarówno zawodniczce jak i trenerowi.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us