Reklama
Reklama

Biegnij z Mundurówką!

foto: materiał nadesłany foto: materiał nadesłany

Wirtualny bieg organizowany jest przez Liceum Ogólnokształcące Centrum Szkół Mundurowych w Zamościu z okazji 440 rocznicy lokacji Zamościa. Rozpoczyna się 14.06 i potrwa do 16.06.

Skierowany jest do wszystkich uczniów klas siódmych i ósmych. Technika dowolna: bieg, marszobieg, trucht. Dystans jaki macie do przebiegnięcia to min. 5 km, ale im więcej tym lepiej.

Uczestnicy muszą zalajkować i udostępnić post dotyczący biegu na facebookowym profilu szkoły: https://www.facebook.com/locsmz/. Zdjęcia potwierdzające udział w biegu umieszczamy pod wyżej wymienionym postem, w komentarzu z dopiskiem #biegnijzmundurówką. Pokonany dystans mierzymy w oparciu o aplikacje sportowe. Mile widziane zdjęcia z okolic po których biegacie, mapka z aplikacji itp.

Zachęcamy do biegania!

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us