Logo
Wydrukuj tę stronę

Nowy wiceprezes Hetmana. To Marek Gajewski

foto: archiwum, foto: archiwum,

Jest nowy wiceprezes Klubu Sportowego Hetman Zamość. To Marek Gajewski, były rzecznik prasowy prezydenta Zamościa, obecnie inspektor w Wydziale Turystyki i Promocji Urzędu Miasta Zamość.

Przypomnijmy, wczoraj dowiedzieliśmy się o zmianie na stanowisku prezesa Klubu Sportowego Hetman Zamość. Adama Adamczuka zastąpił dotychczasowy wiceprezes – Tomasz Sak. Dzisiaj na oficjalnej stronie klubu pojawiła się informacja o tym kto został nowym wiceprezesem.

"W dniu wczorajszym Rada Fundacji Klubu Sportowego Hetman Zamość na stanowisko wiceprezesa powołała Marka Gajewskiego. Nowy wiceprezes ukończył Studia wyższe magisterskie UMCS w Lublinie, Podyplomowe studia z tytułem EMBA Wyższej Szkoły Menadżerskiej w Warszawie. Przez dwanaście lat prowadził własną działalność gospodarczą. Od sześciu lat związany jestem z UM Zamość Pełnił funkcję Rzecznika Prasowego Prezydenta Miasta Zamość Andrzeja Wnuka, aktualnie pracuje jako Inspektor w Wydziale Turystyki i Promocji Urzędu Miasta Zamość. Od czterech lat koordynuje Grand Prix Polski Plaża Open w Zamościu oraz inne eventy sportowe. W 2015 roku zdobył wraz ze swoją drużyną tytuł V-ce Mistrza Polski w Bosch Grand Prix Polski w Koszykówce 3×3." - czytamy w oficjalnym komunikacie. 

Jak sam komentuje: "Możliwość pracy na rzecz K.S. Hetman Zamość będzie dla mnie prawdziwym wyzwaniem i cieszę się, ze będę mógł tworzyć nową kartę historii naszego Klubu."


Redakcja serwisu ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczonych reklam, ogłoszeń i komentarzy. Zdjęcia i artykuły stanowią własność autora i są chronione prawem autorskim. Redakcja zastrzega sobie prawo do redagowania i skracania nadesłanych tekstów.
Copyright © ezamosc.pl