Reklama
Reklama

Nowy wiceprezes Hetmana. To Marek Gajewski

foto: archiwum, foto: archiwum,

Jest nowy wiceprezes Klubu Sportowego Hetman Zamość. To Marek Gajewski, były rzecznik prasowy prezydenta Zamościa, obecnie inspektor w Wydziale Turystyki i Promocji Urzędu Miasta Zamość.

Przypomnijmy, wczoraj dowiedzieliśmy się o zmianie na stanowisku prezesa Klubu Sportowego Hetman Zamość. Adama Adamczuka zastąpił dotychczasowy wiceprezes – Tomasz Sak. Dzisiaj na oficjalnej stronie klubu pojawiła się informacja o tym kto został nowym wiceprezesem.

"W dniu wczorajszym Rada Fundacji Klubu Sportowego Hetman Zamość na stanowisko wiceprezesa powołała Marka Gajewskiego. Nowy wiceprezes ukończył Studia wyższe magisterskie UMCS w Lublinie, Podyplomowe studia z tytułem EMBA Wyższej Szkoły Menadżerskiej w Warszawie. Przez dwanaście lat prowadził własną działalność gospodarczą. Od sześciu lat związany jestem z UM Zamość Pełnił funkcję Rzecznika Prasowego Prezydenta Miasta Zamość Andrzeja Wnuka, aktualnie pracuje jako Inspektor w Wydziale Turystyki i Promocji Urzędu Miasta Zamość. Od czterech lat koordynuje Grand Prix Polski Plaża Open w Zamościu oraz inne eventy sportowe. W 2015 roku zdobył wraz ze swoją drużyną tytuł V-ce Mistrza Polski w Bosch Grand Prix Polski w Koszykówce 3×3." - czytamy w oficjalnym komunikacie. 

Jak sam komentuje: "Możliwość pracy na rzecz K.S. Hetman Zamość będzie dla mnie prawdziwym wyzwaniem i cieszę się, ze będę mógł tworzyć nową kartę historii naszego Klubu."

6 komentarzy

 • Taaa
  Taaa środa, 01 kwiecień 2020 23:48 Link do komentarza

  Nóż ku...a mac. Jak to jest. Człowiek {część komentarza została usunięta, apelujemy o kulturalną dyskusję} i był rzecznikiem. Koordynowal- ale nie organizował event i już zasłużył na stołek wiceprezesa. Prawo stworzono po to by go łamać? Sorry przestrzegać na granicu, obchodzić, robić źle w świetle prawa? To mają być wystarczające kompetencje? Że był Przedsiębiorcą? Sorry, ale żeby być managerem w tej dziedzinie sportu nie wystarczy prowadzić małej firmy sprzedającej chyba kominki?

 • eh
  eh czwartek, 02 kwiecień 2020 08:11 Link do komentarza

  I tak się obsadza stołki. Zaraz się podniesie podatki, opłaty za śmieci, bo przecież kolesie muszą mieć ciepłą posadkę.

 • Barbara
  Barbara czwartek, 02 kwiecień 2020 12:19 Link do komentarza

  rozumiem, że będzie to praca w ramach wolontariatu a nie za miliony monet

 • Koniec
  Koniec piątek, 03 kwiecień 2020 06:06 Link do komentarza

  Ot kolesiostwo. Nawiasem mówiąc to nie jest Hetman

 • Wiola
  Wiola piątek, 03 kwiecień 2020 15:29 Link do komentarza

  Gratuluję!

 • olin
  olin poniedziałek, 27 kwiecień 2020 10:29 Link do komentarza

  Prezesa A. odwołała Rada Nadzorcza w składzie z byłym Prezesem JM, a Prezesa JM odwołała Rada Nadzorcza w składzie z Prezesem A.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us