Logo
Wydrukuj tę stronę

Jest nowy prezes Hetmana Zamość

źródło: http://kshetman.zamosc.pl źródło: http://kshetman.zamosc.pl

Zmiana na stanowisku prezesa Klubu Sportowego Hetman Zamość. Z dniem dzisiejszym Adama Adamczuka zastąpił dotychczasowy wiceprezes – Tomasz Sak.

Realia związane z Klubem znam doskonale, ponieważ od roku poświęcam Hetmanowi niemal każdą wolną chwilę. Zdaję sobie sprawę, że podejmuję się trudnego zadania, by stanąć za sterami Hetmana w dobie koronawirusa i w sytuacji, gdy cała piłkarska Polska przeżywa bardzo ciężki okres a każdy dzień przynosi wiele niewiadomych. Postaram się jednak nie zawieść oczekiwań licznych przyjaciół naszego Klubu – skomentował powołanie na stanowisko prezesa Tomasz Sak. – Jednocześnie chciałbym bardzo serdecznie podziękować dotychczasowemu prezesowi Adamowi Adamczukowi. Pracowaliśmy wspólnie na rzecz Hetmana przez ponad rok. Adam Adamczuk, mimo licznych obowiązków związanych z prowadzeniem kancelarii adwokackiej, zawsze i z dużym poświęceniem wykonywał swoje obowiązki na rzecz Klubu. Jestem przekonany, że Jego praca była odbierana przez zawodników, sztab szkoleniowy, kibiców i sponsorów bardzo pozytywnie. - dodaje.

Informację o tym, kto został nowym wiceprezesem klubu mamy poznać w najbliższych dniach.


Redakcja serwisu ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczonych reklam, ogłoszeń i komentarzy. Zdjęcia i artykuły stanowią własność autora i są chronione prawem autorskim. Redakcja zastrzega sobie prawo do redagowania i skracania nadesłanych tekstów.
Copyright © ezamosc.pl