Reklama
Reklama

Jest nowy prezes Hetmana Zamość

źródło: http://kshetman.zamosc.pl źródło: http://kshetman.zamosc.pl

Zmiana na stanowisku prezesa Klubu Sportowego Hetman Zamość. Z dniem dzisiejszym Adama Adamczuka zastąpił dotychczasowy wiceprezes – Tomasz Sak.

Realia związane z Klubem znam doskonale, ponieważ od roku poświęcam Hetmanowi niemal każdą wolną chwilę. Zdaję sobie sprawę, że podejmuję się trudnego zadania, by stanąć za sterami Hetmana w dobie koronawirusa i w sytuacji, gdy cała piłkarska Polska przeżywa bardzo ciężki okres a każdy dzień przynosi wiele niewiadomych. Postaram się jednak nie zawieść oczekiwań licznych przyjaciół naszego Klubu – skomentował powołanie na stanowisko prezesa Tomasz Sak. – Jednocześnie chciałbym bardzo serdecznie podziękować dotychczasowemu prezesowi Adamowi Adamczukowi. Pracowaliśmy wspólnie na rzecz Hetmana przez ponad rok. Adam Adamczuk, mimo licznych obowiązków związanych z prowadzeniem kancelarii adwokackiej, zawsze i z dużym poświęceniem wykonywał swoje obowiązki na rzecz Klubu. Jestem przekonany, że Jego praca była odbierana przez zawodników, sztab szkoleniowy, kibiców i sponsorów bardzo pozytywnie. - dodaje.

Informację o tym, kto został nowym wiceprezesem klubu mamy poznać w najbliższych dniach.

1 komentarz

  • Zam
    Zam środa, 01 kwiecień 2020 10:07 Link do komentarza

    to Hetman się podniósł ? Kiedy sprawa z sądu została wycofana ?

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us