Reklama
Reklama

Zamość ma kartingowy team [WIDEO]

foto: materiał nadesłany foto: materiał nadesłany

W Zamościu powstał pierwszy, profesjonalny team juniorów w kartingu. - To dopiero początki ale mamy ogromny potencjał, zawodnicy są ambitni, waleczni i mają wielki zapał do ścigania się na torze - mówi trener Marek Kwiecień z DSspeed.

W skład drużyny wchodzą: Kacper Babiarz, Przemek Macioch, Adam Kozyra, Martyna Żeliszczak oraz Filip Budzyński. Zespół trenuje na torze kartingowym DSspeed, przy ul. Szczebrzeskiej.

- Na razie nasi juniorzy ścigali się w Lublinie, w pierwszych swoich zawodach SWS Kartingowych w Polsce. Najlepszy nasz zawodnik w swojej kategorii 6.5 km zajął 5 miejsce na 10 startujących. To spory sukces biorąc pod uwagę fakt, że nasi juniorzy trenują dopiero dwa miesiące, niektórzy zaledwie trzy tygodnie, a ścigają się z zawodnikami, którzy jeżdżą już po dwa lata - chwali swoich podopiecznych Kwiecień

Najbliższe zawody już w tą niedzielę w Rzeszowie, na torze w Reskart.

Poniżej krótki materiał filmowy z treningu zamojskich kartingowców (produkcja - DeltaPix).

Media

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us