Reklama
Reklama

Złote dziewczyny!

foto: materiał nadesłany foto: materiał nadesłany

Ze złotymi medalami wróciły zawodniczki Szkoły Podstawowej nr 9 w Zamościu z Wojewódzkiego Finału Igrzysk Młodzieży w Drużynowym Tenisie Stołowym (kategoria pow. 13 lat).

W rozgrywanych 18 lutego w Szczebrzeszynie zawodach nasze reprezentantki w pokonanym polu pozostawiły reprezentacje z 11 najlepszych szkół województwa lubelskiego. Zwycięską drużynę stanowiły Wiktoria Szmidt oraz Zuzanna Moszczyńska. Podium zawodów uzupełniły zawodniczki z Lublina i Lubartowa.

Warto dodać, że zaledwie tydzień wcześniej drużyna zawodniczek z tej samej szkoły uczestniczyła z powodzeniem w Wojewódzkim Finale Igrzysk Dzieci w Drużynowym Tenisie Stołowym (kat. do 13 lat) w Hrubieszowie, gdzie wywalczyła srebrne medale.

Sukcesy dziewcząt nie są przypadkowe, wszystkie zostały wyszkolone od podstaw w działającym przy "dziewiątce" Uczniowskim Klubie Sportowym "Optima".

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us