Reklama
Reklama

Padwa podejmie SMS Kielce

foto: Kazimierz Chmiel foto: Kazimierz Chmiel

Dzisiaj (7.02), po dwumiesięcznej przerwie w pierwszoligowych rozgrywkach, Padwa Zamość ponownie pojawi się na parkiecie. Powalczy o ligowe punkty z SMS ZPRP Kielce.

Obie drużyny w tabeli dzieli przepaść. Zespół Rafała Biernackiego zamyka tabelę z dorobkiem trzech punktów. Pamiętać należy jednak, że kielczanie to młodziutki zespół, mający kadrę w wieku 16-19 lat.

Padwa znajduje się natomiast na przeciwnym biegunie, będąc w gronie najpoważniejszych kandydatów do wygrania ligi. Nasz zespół bardzo solidnie przepracował okres między rundami. Do tego doszło kilka wartościowych sparingów, nic zatem dziwnego, że ekipa Marcina Czerwonki dosłownie kipi energią przed piątkowym starciem.

– Znamy swoją wartość, mamy zdecydowanie więcej doświadczenia i mięśni, a wspierać nas będą pełne trybuny. To argumenty, które musimy wykorzystać. Cały czas przypominam jednak zawodnikom, że każdy mecz rozpoczyna się od stanu 0:0. Nie ma więc mowy patrzeniu na rywala w sposób lekceważący – zapewnia Marcin Czerwonka.

Żartów więc nie będzie. Kilka tysięcy ton przerzuconych na siłowni, parę ładnych hektolitrów wylanego potu, kilometry w nogach? – to musi przynieść efekt!

Dzisiejszy mecz rozpocznie się o godzinie 18:30, w hali Ośrodka Sportu i Rekreacji w Zamościu.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us