Reklama
Reklama

Weekend z tenisem stołowym

foto: materiał nadesłany foto: materiał nadesłany

Już w najbliższy weekend (1-2.02. 2020 r.) dwa spotkania przed własną publicznością rozegra I-ligowa drużyna tenisa stołowego kobiet PWSZ Zamość. Rywalkami zamościanek będą drużyny KS Gorce Nowy Targ oraz IKTS Broń Radom.

W rundzie rewanżowej obecnego sezonu zawodniczki z Zamościa pozostają niepokonane. W ostatniej kolejce zremisowały 5:5 z liderkami I-ligowej tabeli KU AZS UE Wrocław II, a przy odrobinie szczęścia mogły pokusić się o korzystniejszy wynik. Okazje do zdobycia kolejnych punktów i zasmakowania zwycięstwa nadarzą się już w najbliższy weekend (1 i 2 lutego). W sobotę podopieczne Igora Zavadskyiego podejmą u siebie KS Gorce Nowy Targ, zaś w niedzielę IKTS Broń Radom. Oba zespoły mają mniej punktów od PWSZ Zamość i znajdują się niżej w tabeli od zamościanek, które aktualnie zajmują 5. miejsce. Ligowe pojedynki nauczyły jednak, że na tym etapie rozgrywek każdy wynik jest możliwy i każdy może wygrać z każdym, dlatego gospodynie nie mogą lekceważyć rywalek. Warto też zaznaczyć, że w drużynie IKTS Broni Radom występuje Aleksandra Falarz, liderka indywidualnego rankingu zawodniczek I ligi. Tuż za nią, na drugim miejscu plasuje się Karolina Lalak z PWSZ Zamość. Zapowiadają się zatem ciekawe pojedynki.

Pierwszy mecz z KS Gorce Nowy Targ odbędzie się 1 lutego (sobota) o godz. 14, z kolei spotkanie z IKTS Bronią Radom zaplanowano na 2 lutego (niedzielę) o godz. 15. Oba mecze odbędą się w hali ZSP nr 3 w Zamościu ( „Elektryka”) przy ul. Zamoyskiego 62. Wstęp wolny.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us