Zagrają z liderami

Plakat, foto: materiał nadesłany Plakat, foto: materiał nadesłany

To będą tenisowe emocje na bardzo wysokim poziomie. W najbliższą sobotę, 25 stycznia zamojscy tenisiści i tenisistki zmierzą się u siebie z liderami pierwszoligowych tabeli.

Jako pierwsze zagrają zawodniczki PWSZ Zamość, które podejmą u siebie KU AZS Uniwersytet Ekonomiczny II Wrocław. Zawodniczki ze Śląska z poważną punktową przewagą przewodzą I lidze kobiet. Z kolei zamościanki już od kilku kolejek pozostają niepokonane i pną się w górę tabeli. W czołówce jest ciasno, bowiem drużyny z miejsc 2-4 mają identyczną liczbę punktów i ewentualne zwycięstwo mogłoby dać gospodyniom nawet fotel wicelidera. Zapowiada się więc bardzo zacięty mecz.

Po południu swoje spotkanie rozegrają panowie. Oni również zmierzą się z liderem, drużyną PKS Pegaz Miasto Łańcut Jarosław II. Zamościanie do lidera tracą 4 punkty i jeśli chcą zająć miejsce dające grę w barażach o Superligę to na stratę punktów nie mogą sobie pozwolić. W rundzie zasadniczej zawodnicy PWSZ Zamość zremisowali na wyjeździe 5:5. Obie drużyny pretendują do gry w wyższej lidze, co gwarantuje wysoki poziom i dużo sportowych emocji.

Oba mecze - panów i pań - zostaną rozegrane 25 stycznia, w sobotę, w hali ZSP Nr 3 w Zamościu ("Elektryka"), przy ul. Zamoyskiego 62. Panie zaczynają swój mecz o godz. 11, zaś panowie o godz. 16. Na oba spotkania wstęp jest wolny. Zapraszamy!

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us