Dwa remisy i zwycięstwo

foto: materiał nadesłany foto: materiał nadesłany

Niepokonane w rundzie rewanżowej są I-ligowe drużyny tenisa stołowego PWSZ Zamość. Z wyjazdowych spotkań panowie przywieźli remis, a panie remis i zwycięstwo.

Po remisie u siebie z drużyną Orlicza Suchedniów panowie zmierzyli się na wyjeździe z BISTS Bielsko-Biała. Mecz był bardzo wyrównany, lecz w końcówce zamościanom naprawdę niewiele zabrakło do zwycięstwa i zgarnięcia kompletu punktów za to spotkanie. Ostatecznie po zaciętych pojedynkach goście i gospodarze podzielili się punktami, remisując 5:5.

- Nasza liga jest bardzo wyrównana i każdy w niej może wygrać z każdym. Zwycięstwo było blisko, musimy jednak zadowolić się remisem i szukać szczęścia w kolejnych meczach. W najbliższym zmierzymy się z drużyną lidera z Łańcuta – powiedział Piotr Kostrubiec, trener PWSZ Zamość.

W Bielsku-Białej zamojska drużyna wystąpiła w składzie: Marcin Litwiniuk, Igor Zavadskyi, Paweł Kozieł, Marcin Kusiński.

Aktualnie PWSZ Zamość zajmuje 3. miejsce w I-ligowej tabeli.

Dwie kolejki I ligi rozegrały w miniony weekend (11-12 stycznia 2020 r.) panie z PWSZ Zamość. W pierwszym meczu zamościanki mimo bardzo ambitnej postawy zremisowały tylko z drużyną MKS Lucrum Tarnowskie Góry 5:5. Brak zwycięstwa panie powetowały sobie dzień później w wyjazdowym spotkaniu z drużyną KU AZS Politechniki Rzeszów. Zamościanki wygrały 6:4 a na uwagę zasłużyły Anna Farladanska i Karolina Lalak, które wygrały swoje pojedynki indywidualne, a następnie pokonały swoje rywalki w deblu.

- Po 4 remisach mamy kolejne 2 pkt. i niezłą pozycję wyjściową do włączenia się do walki o najwyższe cele w I lidze – komentuje Piotr Kostrubiec, trener PWSZ Zamość.

W obu wyjazdowych spotkaniach żeńska drużyna PWSZ Zamość wystąpiła w składzie: Anna Farlandanska, Karolina Lalak, Anna Brzyska i Aleksandra Osuch.

Aktualnie zamościanki zajmują 4. Miejsce w pierwszoligowej tabeli. Warto też podkreślić sukces Karoliny Lalak, która w indywidualnym rankingu zawodniczek I ligi awansowała na 2. miejsce.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us