Reklama
Reklama

Po zwycięstwo!

Plakat, foto: materiał nadesłany Plakat, foto: materiał nadesłany

Przed nami kolejny mecz I-ligowej drużyny tenisa stołowego PWSZ Zamość. W sobotę (30 listopada) zamościanie zmierzą się u siebie z drużyną KS Viret CMC Zawiercie.

W meczu tym zamościanie wystąpią w roli faworyta. Przypomnijmy, że po nienajlepszym sezonie podopieczni trenera Piotra Kostrubca rozkręcili się na dobre ogrywając wysoko notowanych rywali i maszerując w górę pierwszoligowej tabeli. Z kolei Viret Zawiercie znajduje się obecnie na ostatnim miejscu w lidze. Apetyt na zwycięstwo jest więc jak najbardziej słuszny.

-Do końca tej rundy pozostały do rozegrania dwa mecze. Chcielibyśmy oba wygrać i zająć jak najwyższe miejsce w tabeli. Nikogo nie lekceważymy, ale w meczu z Viretem interesuje nas tylko zwycięstwo - mówi Piotr Kostrubiec, trener PWSZ Zamość.

Mecz odbędzie się w sobotę, 30 listopada, w hali zamojskiego "Elektryka" (ZSP Nr 3) przy ul. Zamoyskiego 62. Początek meczu o godz. 16. Wstęp wolny.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us