Reklama
Reklama

Suchowiczteam na pierwszym miejscu

foto: materiał nadesłany foto: materiał nadesłany

W sobotę 16 listopada w Piaskach rozegrano Wojewódzki Turniej LZPN "Zagraj z nami dziewczynami" w kategoriach - orliczki 2009 oraz młodziczki 2007. W pierwszej i drugiej triumfowały zawodniczki UKP Suchowiczteam Wólka Panieńska.

U orliczek zawodniczki z Wólki Panieńskiej pokonały Unię Lublin 2:1,Wilki Wilków 2:0, Legion Grabów 3:0 i zremisowały 0:0 z Górnikiem Łęczna. W tej kategorii organizatorzy wyróżnili dwie piłkarki z Gminy Zamość: Oliwię Bzówka i Wiktorię Poździk.

W rywalizacji rocznika 2007 zawodniczki Wojciecha Suchowicza pokonały: Niedźwiadka Chełm 4:0, Izabellę Puławy 7:0, Bystrzejowice 4:0, Wilki Wilków 2:0 i zremisowały z Górnikiem Łęczna 3:3, zajmując również pierwsze miejsce , z indywidualnym wyróżnieniem dla - Jagody Wróbel i Marty Sierkowskiej.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us