Reklama
Reklama

Zamojscy tenisiści ogrywają liderów

foto: materiał nadesłany foto: materiał nadesłany

Prowadzona przez trenera Piotra Kostrubca I-ligowa drużyna tenisa stołowego PWSZ Zamość pokonała 7:3 lidera GMKS Strzelca Frysztak.

- Mecz z obecnym liderem był tym z gatunku za 4 pkt. Wiedzieliśmy , że wygrana pozwoli nam na kontakt z czołówką i w perspektywie kolejnych spotkań, da możliwość walki o najwyższe cele w lidze. Po pierwszych pojedynkach w meczu remisowaliśmy 2:2. Kluczowymi okazały się deble, które tym razem wygraliśmy po zaciętej walce 3:2. W drugiej rundzie dwie kolejne wygrane rozstrzygnęły losy spotkania, a swoją kolejną szansę na grę w I lidze dostał nasz uzdolniony junior Radosław Chrześcian. – komentuje spotkanie trener Piotr Kostrubiec. Punkty dla zamojskiej drużyny zdobyli: Marcin Kusiński 2,5; Marcin Litwiniuk 2,5; Paweł Kozieł 1,5; Igor Zavadskyi 0,5.

Po tym zwycięstwie zamościanie zajmują trzecie miejsce w pierwszoligowej tabeli. Wyprzedzają m.in. drużynę Strzelca Frysztak, którą po tym meczu zdetronizowali z pozycji lidera.

Patent na lidera znaleźli też zawodnicy rezerw zamojskiej drużyny występujący w III lidze. PWSZ II Zamość pewnie pokonało KSGCH Kłosa Chełm 6:4. W tym przypadku również po konfrontacji z zamojską drużyną lider stracił swoją pozycję. Zamościanie wystąpili w tym meczu w składzie: Rostislav Majovets, Daniel Kisielewicz, Dominik Dadia, Błażej Ferens, Wojciech Bździuch.

Sukces odniosła również zawodniczka I-ligowej drużyny żeńskiej PWSZ Zamość Aleksandra Osuch. W Wojewódzkim Turnieju Klasyfikacyjnym seniorów w Lublinie Ola wywalczyła awans do II Grand Prix Polski , który odbędzie się 23.11.19 r. w Zawierciu.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us