Reklama
Reklama

Wysokie zwycięstwo zamojskich tenisistów

foto: materiał nadesłany foto: materiał nadesłany

Podopieczni trenera Piotra Kostrubca odnieśli kolejne zwycięstwo w I lidze tenisa stołowego. W niedzielę tenisiści zagrali wyjazdowe spotkanie z IKTS Startem Zduńska Wola, które zakończyło się wynikiem 9:1. Od początku zawodnicy PWSZ Zamość kontrolowali spotkanie. Swoje gry indywidualne, jak i pojedynki deblowe wygrali Marcin Litwiniuk, Paweł Kozieł, Ihor Zavadskyi i Marcin Kusiński. Wyniki gier indywidualnych, jak i deblowych złożyły się na ostateczny wynik 9:1 dla zamościan.

Poza pierwszoligowcami w miniony weekend zagrały również II liga kobiet i III liga mężczyzn. Z wyników tych drużyn kibice również mogą być dumni. Zawodniczki wygrały 9:1 z LUKS Falą Piotrawin, natomiast zawodnicy 7:3 z UKS Baczyński Biała Podlaska.

- Cieszą wyniki naszych drużyn, a szczególnie wysokie zwycięstwo pierwszoligowców z doświadczonym zespołem ze Zduńskiej Woli. Po trudnym starcie widać wyraźny progres, w szczególności cieszy świetna gra naszych debli, które po raz kolejny wygrywają bez straty seta. Przed nami 2 tygodnie przerwy, a potem 9 listopada gramy mecz z obecnym liderem Strzelcem Frysztak. Wierzymy, że przy wsparciu naszych kibiców osiągniemy korzystny rezultat. – mówi trener Piotr Kostrubiec.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us